Gizlilik İlkeleri

GİZLİLİK VE GÜVENLİK POLİTİKAMIZ

Davetiyebudur.com internet üzerinden davetiye, nikah şekeri ve parti malzemeleri satışı yapan bir eticaret sitesidir. 

Davetiyebudur.com 128 bit SSL şifreleme sistemiyle korunmakta olup, kişisel bilgilerinizin 3. şahıslarla paylaşılmayacağını garanti eder.

 

Ayrıca kredi kartı bilgileriniz sitemiz tarafından değil Gittigidiyor’a da altyapı desteği sunan dünyanın en büyük ödeme sistemleri firması Paypal tarafından sağlanmaktadır.

 

Ayrıca sitemiz üzerinden isterseniz üye olmadan yani misafir üyelikle de alışveriş yapabilmeniz mümkündür. Böylelikle bize herhangi bir kişisel bilginizi vermeden de ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

 

1. Özel Bilgiler:

Kullanıcının sisteme kayıt veya sipariş sırasında ve kendi bilgilerini güncellemesi durumunda sadece kendi rızası ile gerekli alanlara girdiği özel bilgileri (Ad, Soyad, iletişim bilgileri gibi) saklanır. 

2. Site Kullanım Bilgileri:

Kullanıcının site içerisinde girdiği sayfalar, incelediği ve sepetine eklediği ürünler gibi bilgiler kullanıcıya sunulacak hizmetlerin geliştirilmesi ve istatistiksel amaçlar ile toplanmakta ve sistemde saklanmaktadır. 

3. Sipariş Bilgileri:

Kullanıcının bir ya da daha fazla ürünü sipariş vermesi durumunda kendisinden teslimat için adres bilgisi, fatura bilgileri ve kredi kartı ile ödeme yapması durumunda kredi kartı bilgileri talep edilir. 

Kullanıcı sipariş bilgilerini girmesi esnasında kendi isteği ile aktif siparişinde kullandığı adres ve fatura bilgilerini daha sonraki siparişlerinde kullanmak üzere sistemde saklayabilir. 

Kullanıcının kendi rızası ile veya sistem tarafından toplanmış olan bilgilerin hiçbiri site dışında bir kurum, kuruluş, kişi, örgüt, oluşum ya da site iştirakleri ile paylaşılmamaktadır. 

Önemli not: Davetiyebudur.com her zaman en son güvenlik teknolojilerini kullanarak kullanıcı bilgilerini güvenle saklamaktadır. Ancak günümüzde yaygınlaşan teknolojik bilgi hırsızlıklarına karşı hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir. Yasa dışı yollarla Davetiyebudur.com sunucularından çalınabilecek bilgiler konusunda yasal yollar kullanılacaktır. Ancak Davetiyebudur.com hiçbir şekilde kullanıcıya ait bilgileri koruma sorumluluğunu yasal olarak üstlenmemektedir.